×

 

ONLİNE ALIŞVERİŞ İÇİN
1Hemen ister üye olarak ister üye olmadan siparişinizi seçin
2Siparişlerinizi sepetinizde gözden geçirin

3Adresinizi girin, özel isteğinizi belirtin ve kolayca ödeme yapın

Hala sorun yaşıyorsanız; Sitemizin sağ alt köşesinde yer alan Canlı Destek servisini kullanınız veya 0 850 840 0 844 arayınız.

ONLİNE SATIŞ SAATLERİ
Pazartesi – Cuma : 08.30 – 20.30
Cumartesi: 09:30 – 20:30
Pazar : Randevuyla Sorunuz

FORGOT YOUR DETAILS?

Hesap Oluştur

 Restoran  Kafe

Kentsel yaşamda yoğun tempoda yaşayan ve yeme-içme ihtiyaçlarını çoğunlukla ev ortamı dışında sağlamak zorunda kalan misafirlerimize; rahat, sakin ve hijyenik bir ortamda en doğal, sağlıklı ve leziz besinleri sunmak amacıyla;

Turizm ve Otel İşletmeciliği ve Gastronomi alanında yıllarca farklı üniversitelerde görev yapmış ve emekli olduktan sonra yiyecek-içecek sektöründe insanların sağlıklı ve dengeli beslenmelerine katkı sağlamak düşüncesiyle öğretim görevlisi Nevzat Eraslan tarafından kuruldu.

NEVZAT ERASLAN; üniversitelerin Turizm İşletmeciliği, Aşçılık, Gastronomi ve Mutfak Sanatları bölümünden mezun öğrencilerini ekibine alarak eğitimli ve yetenekli bir kadro ile hizmet vermektedir.

Bilgi birikimimizle; margarin ve benzeri yağlar ile sağlığı tehdit eden gıda katkı maddelerini kesinlikle kullanmayıp, DOĞAL ve SAĞLIKLI hammadde kullanarak misafirlerimize daima en kaliteli hizmeti vermeyi amaç edindik.

Sonuç olarak;

Yeme-İçme sektöründe faaliyet gösteren bir kuruluş olarak, misafirlerin güvenini, memnuniyetini ve takdirini kazanmak için “En Sağlıklısını En Kalitelisini En Doyurucusunu En uyguna Sunmak” misyonunu üstlenmiş bulunmaktayız.

  • Yeme-içme sektöründe, yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımımızla;
  • Güvenilir, kaliteli, sağlıklı, lezzetli ve ekonomik ürünleri ile örnek alınan,
  • Rahat, huzur ve güven veren ortamlarda müşteri memnuniyetini ön planda tutan,
  • Hedefleriyle takım çalışmasına inanan üretken kadroya sahip,
  • Kendi değerlerini organizasyon yapısına, ürünlerine ve hizmetlerine yansıtan,
  • Toplumun isteklerine duyarlı bir yaklaşım ile büyüyerek Türkiye’nin en saygın markaları arasında yer almak.

Kentsel yaşamda yoğun iş temposunda çalışan ve yeme-içme ihtiyaçlarını çoğunlukla ev ortamı dışında sağlamak zorunda kalan misafirlerimize, evlerindeki gibi rahat ve sakin bir ortamda sağlıklı, lezzetli, doyurucu ve kaliteli besinler sunmak.

Günlük yaşantılarına sağlık, lezzet ve yemek yeme zevki katarak insanlara daha iyi bir yaşam kalitesi sağlamak.

Bilgi birikimimizle; margarin ve benzeri yağlar ile koruyucu, kıvam artırıcı, tatlandırıcı, renklendirici vb. sağlığı tehdit eden katkı maddelerini veya bunların bulunduğu Hammadeleri kesinlikle kullanmayıp, sağlıklı ve doğal Hammade kullanarak misafirlerimize daima en kaliteli hizmeti vermek.

NEVZAT ERASLAN; en lezzetli ve en sağlıklı ürünleri sunarak misafirlerin,  değerlerine sahip, kaliteli, kişiye özel ve güler yüzlü hizmet açısından beklentilerini tutarlı ve devamlılık gösteren bir şekilde karşılamak ve bu beklentilerin ötesine geçmek.

Toplumun sağlığını çok yakından ilgilendiren bir sektör olarak hijyenik bir çalışma ortamı sağlamak.

Çalışanlarımız ile birlikte, çevreye saygılı, dürüst, bir o kadar da dostane davranışlarda bulunarak, bugünü değil yarını düşünerek karar vermek.

Görev almakta olan personelimize gelişmeye ve ilerlemeye açık olmayı, aidiyet duygusu aşılayıp, güvenli ve huzur dolu bir çalışma ortamında takım çalışmasının en iyi örneklerini sergileyip, topluma örnek olmak.

Sahip olduğumuz bilgi, tecrübe ve donanım ile çalışanlarımız için “eğitim yuvası” haline gelmek.

Sonuç olarak;

Yeme-İçme sektöründe faaliyet gösteren bir kuruluş olarak, misafirlerin güvenini, memnuniyetini ve takdirini kazanmak için “En Sağlıklısını En Kalitelisini En Doyurucusunu En Uyguna Sunmak” misyonunu üstlenmiş bulunmaktayız.

 

EN DOĞAL EN SAĞLIKLI EN LEZİZ


Restoranımıza margarin, bulyon ve gıda katkı maddeleri; renklendirici, koruyucu, tatlandırıcı, kıvam artırıcı, aroma verici ve incelticiler kesinlikle kullanılmaz. İnsanların sağlığı bizim için önemlidir. Ürünlerimiz tereyağı ve zeytin yağı kullanılarak üretilir.

KAMU, ÖZEL KURUM ÇALIŞANLARI VE ÖĞRENCİLER İÇİN

Günlük yaşantıları ve işleri gereği yeme içme ihtiyaçlarını sürekli dışarıda gidermek zorunda kalan memurlar, özel kurum çalışanları ve öğrenciler için SET MENÜ 3 çeşit seçmeli ev yemekleri  uygulaması ile ev yemeklerinin lezzetli, kaliteli, doyurucu ve uygun fiyatlar ile sunmayı kendimize bir görev edindik.

Yukarı
Saat 8.30 ile 20.00 aralarında sadece sipariş verebiliyorsunuz.
>